Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Nasz firma Guangzhou Zhengbang Machinery Parts Industry & Trade Co., Ltd, znajduje się w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong w Chinach, które Specjalizujący się w częściach maszyn budowlanych obejmują zawór elektromagnetyczny koparki, zawór sterujący koparki, zawór nadmiarowy koparki, zawór pilotowy koparki, silnik przepustnicy koparki, wyłącznik zapłonu koparki, cewka zaworu elektromagnetycznego, zespół sprzęgła wentylatora, zespół pompy zasilającej, pompa paliwa koparki, elektroniczna jednostka sterująca ECU ,Przekaźnik czasowy świecy żarowej,Monitor koparki,Czujnik koparki,Wiązka przewodów koparki,oraz wiele innych silników koparek i części elektronicznych.Firma współpracowała z wieloma klientami zarówno w kraju, jak i za granicą, i od założyć. Firma trzyma się idei menedżerskiej, że „Jakość dowodzi siły, szczegóły sięgają sukcesu”. Nalegamy na zasadę rozwoju „Wysokiej jakości. Wydajność, szczerość i przyziemne podejście do pracy”, aby zapewnić Ci doskonałe usługa przetwarzania! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy lub skontaktowania się z nami w celu współpracy!

Historia

Nasza firma Zhengbang Machinery Equipment Industry & Trade Co. założona w 2007 roku, jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją części do maszyn budowlanych.Znajdujemy się w Guangzhou Guangdong, z wygodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.
Zatrudniamy ponad 100 pracowników, szczycimy się roczną sprzedażą przekraczającą 500 5 milionów dolarów i obecnie eksportujemy 80-90% naszej produkcji.
na calym swiecie.Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.
Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą za granicę. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

Usługa

Nasza wizja

Zapewnij produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę

Dobra jakość, mało błędów i przeoczeń

Ciągle ulepszaj, odlewaj jakość produktu

 

Nasza przewaga:
· Części zamienne do koparek w pełnej skali są dostępne;
· 100% zapewnienie jakości, rozwój i produkcja według oryginalnych;
· Szybka reakcja w ciągu 24 godzin;
· Dozwolone małe zamówienie;
· Rozsądne zapasy i terminowe dostawy;
· Opakowanie oryginalne, opakowanie neutralne lub opakowanie niestandardowe;
· Pozytywne opinie klientów z rynku zagranicznego;
· Doskonała obsługa posprzedażna.

 

Nasz zespół

Nasza firma specjalizuje się w produkcji części do maszyn budowlanych, która ma 10 działów i profesjonalny zespół sprzedaży i obsługi posprzedażnej, ponad 100 pracowników, w tym 10 inżynierów i 10 R& D personel i20 pracowników technicznych i 30 sprzedawców.

 

Jakie produkty są produkowane?

Części hydrauliczne: zespół siłownika hydraulicznego, zespół pompy zębatej, pompy hydrauliczne, silniki jezdne, zespół silnika obrotu, zawory główne, zestawy uszczelek itp.

 

Części silnika: pompy wodne, pompa ręczna, pompa paliwowa, pompa olejowa, łożyska główne i korbowodu, alternator itp.

 

Części elektryczne: zawory elektromagnetyczne, czujniki wody, czujniki ciśnienia, silniki przepustnicy, elektrozawór zatrzymania, sterowniki, monitory itp.

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs. Flora
Tel : +86 13533135249
Pozostało znaków(20/3000)